| Eusebiu024 a întrebat:

am o problema cu telefonul meu: Ascultam o melodie, si deodata a aparut un anunt pe ecran ceva gen: "Cardul SD a fost deconectat", eu nu am deconectat cardul, este in el dar pur si simplu nu il citeste. Am incercat sa bag alt card il el si pe acela il citeste. Am incercat sa bag cardul meu in alt telefon, si din nou, il citeste. Nu vreau sa renunt la acel card, am muuulte lucruri pe el. Stie cineva care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| AlinG5 a răspuns:

Poate ai fi umblat pe la optiuni, sau cardul nu mai poate fi citit de acel telefon, in orice caz incearca cu mai multe carduri sau daca vrei poti renunta la acel card si stochezi toate datele pe unul nou... faci schimb cu alta persoana... BAFTA!