| ss501 a întrebat:

Buna TPU :*
Am o problema cu telefonul meu [ asha 302], cand incerc sa ma conectez la wi-fi imi spune legatura indisponibila sau adresa web incorecta straight face. Am incercat de 1000 de ori sa fac cum scrie si in manual si m-am uitat si pe internet. Am zis ca poate e de la reteaua mea si am vrut sa ma conectez la alte retele ...tot nu merge sad
Ceva sugestii?
[p.s cand se conecteaza imi arata si [E] de la net si dupa zice adresa incorecta straight face ]

5 răspunsuri:
| camay14 a răspuns:

E din setari big grin

| ss501 explică (pentru camay14):

Ce setari trebuie sa am ca sa imi mearga?

| camay14 a răspuns (pentru ss501):

Nu stiu big grin

| ss501 explică:

Ce setari trebuie sa am ca sa imi mearga Wi-fi?big grin

| CiucaDenis a răspuns:

1.Vezi daca parola este cotecta.
2.Vezi ca sa fie wifi conectat nu netul de la cartela.