| Pisikutza2005 a întrebat:

Bună TPU!
Am o problema cu telefonul meu ( Samsung Galaxy J3 )nu îl mai pot pune pe modul glisare!
Îmi scrie "Dezactivat de administrator,de politica de criptare sau de spațiul de stocare al acreditarilor"
Cum ași putea sa îl pot pune din nou pe modul glisare?
Fără hard reset va rog, abia mi-am instalat din nou toate aplicațiile.

Răspuns Câştigător
| D3I3 a răspuns:

Mie totul mi s-a intamplat la tableta, cauta ceva prin setari(scuze, am uitat, tableta mi-e sparta) legat despre criptare care este bifat. Trebuie sa il debifezi.

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

La setări ai bifat ceva în securitate...

| Boruga_Iulian_1982 a răspuns:

Incearca sa te uiti pe la setari, sa il repornesti.