| Andr7687 a întrebat:

Am o problema cu telefonul mobil. Am un Samsung U600 si sunt pe cartela Orange. De curand am vrut sa vizionez un videoclip pe youtube dar cand ii dau "watch video" imi spune imposibil de conectat la server. Setarile pentru internet le am facute. Ce pot face? Fundaa si vot! Multumesc

2 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Posibil sa numai ai internetul activat.

| Luciii a răspuns:

Deci prima oara poţi să-mi răaspunzi la nişte întrebări...Ai internet pe telef? Dacă nu.ai avut credit? Dacă ai avut şi acum nu mai ai credit înseamnă ca...te-ai connectat pe net datorită creditului. Sper că ţi-am fost de ajutor. Fundiţă?