| Alexandrescu19 a întrebat:

Bună, TPU. Am o problema cu un telefon. Este un HTC One M8s si de cand i-am facut actualizarea la software ( 2.10.401.1 ) se comporta FOARTE AIUREA TELEFONUL! Se închide dintr-o data, cand vorbesc cu cineva, si dupa, cand vreau sa închid, ecranul telefonului arata ca o grafica de Minecraft. Cum pot anula aceasta actualizare?

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Dupa care intra in modul reccowery si sterge wipe cache partition.
Uite aici cum poti intra in modul recowerryla telefonul tau.
https://www.youtube.com/watch?v=q_jdaHCCCqw

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Se recomanda ca dupa actualizari sa se faca un factory reset.

| Rommeo a răspuns:

Dupa orice update major este cel mai indicat sa-i dai o resetare (revenire la setarile din fabrica).

| Rommeo a răspuns:

Mersi, si ma bucur ce te-am putut ajuta.