| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu windows-ul 10. Am un laptop Asus, windows-ul este cumparat si activat, dar azi cand l-am pornit mi-a aparut o eroare cica sa revin la vechea versiune windows si se tot restarteaza. Ma ajuta cineva? Dau funda

Răspuns Câştigător
| aLoneInDark18 a răspuns:

Mai bine îți pui Windows 7 cu licență, e cel mai bun.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Window$ cu licență beneficiază ȘI de suport tehnic. Ai sunat la ei să-i întrebi ce e de făcut și cum? Te vor ghida pas cu pas!
HA! auzi! cică window$ 7 e cel mai bun... o fi fost, dar acum 10 ani. Nici drivere nu mai găsești pentru un laptop nou!

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Reinstaleaza-l din nou

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Reinstaleaza-l din nou