| 4l3xXx a întrebat:

am o problema cu yahoo messenger, de cate ori sting pc-ul si il pornesc nu mai merge messengerul, imi da o eroare: "Cannot load resource DLL." ce as putea face? Daca dezinstalez messul si il instalez iar merge pana la repornire. Dau funda la cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ce ai făcut din ce ți-am zis în întrebarea precedentă?

| 4l3xXx explică (pentru DDCC):

Am scanat pc-ul am dat rr-uri am downloadat programul de dezinstalat, am sters messu, l-am instalat iar dar vreau sa-ti zic ca acel "Dll.fixer" imi da eroare la download

| DDCC a răspuns (pentru 4l3xXx):

Vezi dacă poți lua dll fixer-ul de aici http://fbx.ro/w9za5ovdtr7xaz0j
Îl instalezi apoi copiezi fișierul din dosarul Crack în dosarul unde s-a instalat dll fixer-ul.
Lasă un ID de Messenger în privat.

| 4l3xXx explică (pentru DDCC):

Ti l-am trimis. a ajuns?

| DDCC a răspuns (pentru 4l3xXx):

Da, dai doar accept.

| 4l3xXx explică (pentru DDCC):

Acum nu imi mai merge messul deloc... iti dau facebookul pe privat.

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

MAi mult ca sigur PC-ul tau colcae de virusi.Vezi cum scapi de ei si se rezolva problema.

| fuzzer a răspuns:

Calculatorul iti este virusat, si asta se vede cum deschizi yahoo messenger.Instaleaza-ti un antivirus, scaneaza intreg calculatorul, si daca nici asa nu merge cel mai indicat ar fi sa-ti reinstalezi windowsul.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta si "Run as Administrator", daca asta nu merge atunci ar trebui sa dezinstalezi tot si sa descarci ultima versiune direct de pe yahoo[dot]com (www.yahoo.com).