| Andrei1112 a întrebat:

Am o problema de ceva timp cu tastatura, mai precis cu sagetile (arrow keys). Cand ma joc pe un joc de exemplu nfs si apas pe o sageata, cea de accelerare (up) si in acelasi timp cand vreau sa iau o curba, apas sageata stanga (left) dar dupa acest lucru se opreste si trebuie sa apas din nou pe sageata de sus (up) ca sa accelereze. Nu stiu ce fel de problema este si nu stiu nici ce ar trebui sa fac sa o rezolv.O sa va dau mai multe detalii despre tastatura:
- Tastatura: A4TECH, model KBS-720 (tin sa mentionez ca o am de cativa ani, aproximativ 3-4 ani).

Multumesc.

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Incearca sa schimbi portul usb sau sa reinstalezi driver-ul