| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... de curand, cand intru pe un site cu film (cu anime, mai exact), imi apare de la cloud flare o chestie cu attention required si ma pune sa bifez o casuta cu nu sunt robot si imi arata niste imagini si sa le bifez pe cele care... le bifez, apas pe gata si apoi nu se intampla nimic, adica imi apare din nou. Si ori de cate ori apas, tot la fel.
Ce sa fac ca sa nu imi mai apara si sa pot sa intru direct pe site?
ps: pe tableta Samsung imi apare asa.

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Vezi daca si pe pc iti apare acelasi lucru pentru ca daca este la fel rezultatul inseamna ca este stricat acel site.