| Tigrubengalez a întrebat:

Am o problema de fiecare data cand deschid PC imi apar multe porcarii ( ferestre) pe care le inchid dandu-le x. Spre exemplu imi apare Mobogenie, Steam, Optimizer PRO si multe altele.Ma enerveaza sa vad ecranu umplut. Cum fac sa nu imi mai apara toate acele ferestre?

2 răspunsuri:
| Apocaliptic a răspuns:

Chiar ai nevoie de toate astea?!
Dale uninstall, cel putin la Modogenie si Optimizer PRO, chiar iti trebuiesc astea?! Daca da, dai click unde scrie "Don't ask me later", ca trebuie sa fie asa ceva.

| Tigrubengalez explică (pentru Apocaliptic):

Le-am dat unistall dar tot apar