| RobertHahaha a întrebat:

Am o problema de fiecare data cand vreau sa intru in Need For Speed World imi da o eroare: Not enought contiguous memory, please reboot! De ce imi apare asa? ca primele 2 zile mi-a mers jocu bine! ajutati-ma-ti va rog!

1 răspuns:
| Alexxanndru a răspuns:

Incearca o defragmentare(Start>AllPrograms>Accessories>System Tools>Disk Defragmenter sau daca ai Win 7 in casuta de cautare de la Start scrie "Disk Defragmenter") a partitiei unde este instalat jocul, de ex. C, iar dupa un restart la calculator! happy