| GabiRusuCyka a întrebat:

am o problema de jumate de an si nu stiu cum sa o repar:am o tastatura Marco kg805 so EU cred can are scurt circuit,adica:in jocuri gen Cs:GO under trebuie sa tii apasat tab ca sa vezi interface specifically,in cazul meu trebuie sa tin CTRL+TAB ca sa imi apara, astep raspunsuri
Precizez ca nu mai am garantie, a fost cumparata din altex Deva

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca in loc de tasta Tab trebuie sa apesi Ctrl+Tab, atunci nu e broblema din tastatura.
Problema este din setarile jocului - Keyboard settings.

| GabiRusuCyka explică (pentru Bula):

Nu este de la joc, nu am shimbat setarile sau alt cv asa merge daca trebuie sa tin un buton apasat