| unanonim999 a întrebat:

Am o problema foarte mare. Am niste documente pe un stick care cred ca s-a virusat. Deci treaba sta cam asa: bag stickul in PC si cand il deschide pagina e goala, dar daca dau la proprietati imi arata cat este utilizat din memoria stickului (deci fisierele sunt inca acolo) dar cum le accesez? Nu stiu cum as putea sa multumesc celui care ma ajuta. sad

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Poate merg recuperate cu recuva de la piriform
http://www.piriform.com/recuva/download
http://www.piriform.com/recuva/download/standard

Se aleg toate tiputile de fisiere, se alege unitatea pe care e stickul, se bifeaza deep scan si dupa scanare se recupereaza in calculator

| Neagu_Florin_1981 a răspuns:

Cel mai probabil ai folderele/documentele ascunse (hidden). Solutia este:
In Windows Explorer > Folder Option > tab-ul View - in Advanced settings bifezi Show hidden files, folders, and drives. In general merge in orice Windows iar limba nu conteaza, casutele sunt tot acolo.