| HoboriciAdrian a întrebat:

Buna TPU am o problema ieri ma jucam pe pc si azi nu mai merge dau sa il pornesc apare windows xp si se restarteaza am icercat sa schimb windosul dar se face ecranul albastru cu o eroare ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Problema ta necesită investigații hardware, investigații ce se fac într-un service autorizat.Cheia este ce cod îți da la blue screen-ul acela.De asemenea nu se exclude și faptul ca din cauza că windows-ul e furat, datorită virușilor ce-l conține aceștia să fi distrus hardware-ul sau să fi infectat bios-ul; dar asta se rezolvă(dacă se mai poate și nu necesită înlocuiri hardware) într-un service autorizat.Succes

| Bogdy2k a răspuns:

Pornestel in Safe Mode apoi in Setari Startup and Recovery debifeaza "Automatically restart"