| BloodyBlade a întrebat:

Am o problema imensa! Cineva mi-a intrat pe id si mi-a sters toate pers din lista mai putin 2crying((((Iar in lista aceea aveam si id-ul fostului pe care dupa 7 lunide la despartire mi-am facut curaj si l-am bagat si credeam ca in sfarsit o sa ne impacam dar acum...Relatia se imbunatatise dar acum nu stiu ce sa fac din moment ce nu mai putem vb pe messcryingce sa fac TPU?(scuzati categoria dar e cea mai vizitata)

6 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Messenger/Preference/Conversation History si vezi acolo la istorie daca poti sa recuperezi ceva.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Poate ti-au ramas in Adress book.

| BloodyBlade explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Nu mi-au ramas la adress book scrie 0crying(

| jupiter530 a răspuns:

Ignore list? poate a dat si ignorebig grin

| BloodyBlade explică (pentru jupiter530):

Mersi de incurajarecrying si la ceilalti 2 dc nu le-a dat?

| jupiter530 a răspuns:

De vaca ce e sau de bouwinkingincearca sai explici prietenului tau si sa vb cu el la tel.du-te pana la el daca stai pe langa el si explixai.o sa inteleaga(sper)
Daca stii cine tia spart id-u spargei si u fatalaughing