| Leonis2014 a întrebat:

Am o problema, imi tot apare in broswer reclame si nu pot scapa de ele orice as face. Cred ca ii de la un program sau ceva dar nu stiu cum sa il sterg de tot! Dau FUNDA celui care imi zice cum sa scap de el! Asa arata reclamele daca intru pe un site
http://postimg.org/image/vrxgtiq0l/

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Andre202 a răspuns:

Nu are legatura vreun program anume, totul tine de setarile de la broswer-ul pe care il folosesti.

| Leonis2014 explică (pentru Andre202):

NU e adevarat, am resetat broswerul de 2 ori deja l-am si dezinstalat si instalat din nou dar tot imi da reclamele alea!

| LTAA a răspuns (pentru Leonis2014):

Daca este Google Chrome, intra la setari, apoi in stanga, la extensii.

| Leonis2014 explică (pentru LTAA):

Da ii google chrome, am incercat totul si la extensii si tot nimic

| LTAA a răspuns (pentru Leonis2014):

Descarca un Antivirus trial si curata calculatorul.