| mitsufball a întrebat:

Am o problema la calculator. Spre exemplu il deschid stau cat stau pe internet si imi apar niste dungi pe ecran si in caz ca ascult muzica, ea se opreste. Sunt nevoit sa restartez calculatorul. Dar daca il deschid las desktop-ul fara sa deschid nici o aplicatie el nu se inchide sau daca se inchide asta dupa cateva ore... Ce as putea face sa scap de aceasta problema?

5 răspunsuri:
| lucy90 a răspuns:

Curatare de praf si schimba pasta termoconductoare

| mitsufball explică (pentru lucy90):

De praf l'am curatat, dar unde pot schimba pasta termoconductoare?

| Ax3LdeV a răspuns (pentru mitsufball):

La un service it sau magazin, reinstaleaza driver placa video

| thewomaninwhite a răspuns:

Probabil este virusat

| mitsufball explică (pentru thewomaninwhite):

I'am facut scanare completa, niciun virus.