| alexandru0101010101 a întrebat:

Am o problema la care am nevoie de raspuns repede. Am vrut sa trag la imprimanta un fisier Word in care aveam mai multe imagini. Am mult tus negru si foarte putin color. Cand mi l-a tras, l-a tras cu tus color, iar imaginile au iesit sterse. Cum sa fac sa mi le traga alb negru? (Am cautat prin setari, dar n-am gasit nimic sad )

Răspuns Câştigător
| ovidiu68 a răspuns:

In setarile imprimantei sau atunci cand dai print (apar setarile imprimante ) ai o optiune grayscale care trebuie bifata.

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

In setari la imprimanta.