| ICrafter a întrebat:

am o problema la pc. Performantele imi scad dupa un anumit timp de functionare. Ex:
In CSGO la inceput am 110 fps, iar dupa 5 minute, 9-10 fps. Am un pc decent si nu stiu ce sa fac. Inainte, imi dadea bluescreen error, dar acum nu. L-am dus la reparat, dar n-a gasit nimic stricat sau altceva. Am nevoie de ajutor rapid!

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai incercat reinstalarea sistemului de operare, update-ul la ultimele drivere, sa verifici temperatura de pe placa video/procesor, sa testezi hard-ul de bad-uri/erori, sa schimbi setarile din cs go?

| ICrafter explică (pentru CM7YRE):

De la cs da, am instalat cele mai noi drivere de la procesor si placa video

| ICrafter explică (pentru CM7YRE):

Da, da si da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ai o componentă ce se supraîncălzește, ori ai un virus.

| Teodoralexandru a răspuns:

Reinsall windows, curatare pc de praf, verificare pasta termoconductoare de pe procesor si placa video, scoate bateria de la bios si las-o 10 min scoasa de pe placa de baza apoi pune-o la loc, daca ai overclock ai grija sa fie facut corect!