| NobodyCanSeeMe a întrebat:

am o problema la tableta alview 2 dau sa pornesc Wifi si scrie in continu Turning wifi on si scrie asa pana mor de batranete.
Am incercat sa il restartez,resetez, omor si tot asa scrie.
Ce altceva as putea face?
Tableta are undeva la 2-3 ani (sau 4) Si inca merge bine doar ca netu nu.

Răspuns Câştigător
| Laurentiu340 a răspuns:

Mi sa mai intamplat mie asa ceva a fost ceva de la soft e pe partea de soft ceva, nu stiu ce sa zic sa ii faci daca spui ca ai dat reset si tot asa face inseamna ca trebuie sa o resoftezi ii trebuie androidul ei si un pic de atentie in procedura asta, e greu de facut eu iti spun sa o duci la garantie asta daca mai e daca nu la reparat la un service gsm sa o resofteze! Succes!

2 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Incearca sa opresti routerul si sa-l repornesti. Daca nu, Trebuie un restart din fabrica.

| NobodyCanSeeMe explică (pentru Superior):

Da nu imi arata nici lista de routere ci scrie doar Wifi is turning on