| EmilTraian95 a întrebat:

Buna TPU am o problema la tableta destul de grava si mai ales ciudata. Am vrut sa mi descarc un joc hackuit si am inchis protectie de la surse necunoscute si acum am prins virusi, am resetat tableta de 3 ori si tot am virusi ce instaleaza aplicatii automat chiar dupa resetare. ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai prins virusii? Unde, in colivie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te da destept daca nu stii diferenta dintre virusi si virusuriwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te bagi si tu ca musca in fundul calului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sau tu? Si ce legatura are asta cu ce am scris eu? Sau ti-ai dat seama ca nu ai habar despre ce vorbesti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ma consider destept. Las prostul sa se dezlantuie.

| anonymus4106 a răspuns:

Ce aplicatii, mai exact?

| DevilNight01 a răspuns:

Ai dat restart din fabrica sigur?

| gege16 a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi un program antivirus si sa scanezi tot