| PinneBerry a întrebat:

Am o problema la telefon. Incerc sa instalez o aplicatie si nu se instaleaza si asa face la toate aplicatiile si e enervant.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Fii mai detaliat.

| heyitsteo a răspuns:

Si mie mi se intampla...probabil nu mai ai destul spatiu pe card sd sau pe telefon, sterge din aplicatile pe care nu le folosesti sau melodii sau imagini

| PinneBerry explică:

Am telefon Allview si apare la descarcare direct liniuta aceea albastra si astept aproape de o saptamana sa se incarce

| gabyyyyy3333222444445566 a răspuns:

Nu mai ai memorie (cred) trebuie sa iti stergi niste aplicatii sau sa iti cumperi un card de memorie