| rebe007 a întrebat:

am o problema legata de windows. Mi-am reinstalat windows-ul gresit. Acum, dupa ce m-am informat si eu, am vazut ca am nevoie sa imi pun windows-ul pe un stick. Asta am si facut dar cand bag stickul in calculator si dau restart imi ingheata bios-ul si nu mai porneste instalarea. Idei? Raman recunoscator.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Cu placerewinking
accept funda big grin tongue

4 răspunsuri:
| cosmin1324 a răspuns:

Deci sa inteleg ca nu poti intra in bios?

| rebe007 explică (pentru cosmin1324):

Pana sa bag stickul cu windowsul merge ca uns. Daca bag sticku nu ma lasa. Am incercat sa intru mai intai in bios si sa bag sticku dupa iar asa imi ia freeze de tot.

| Bizon95 a răspuns (pentru rebe007):

Stick-ul nu e compatibil cu bios-ul, am mai vazut asa ceva, in windows merge binemercic, dar daca il bagi inainte de boot-are, ingheata de tot compu'
incearca sa il bagi in alta gaura, eu asa am rezolvat

| rebe007 explică (pentru Bizon95):

Adevarul e ca am incercat cu mai multe stickuri dar pe toate le-am bagat in acelasi port rolling on the floor) Ms de sfat.

| Bizon95 a răspuns (pentru rebe007):

Cu placerewinking
accept funda big grin tongue