| naomi800 a întrebat:

Am o problemă majoră. crying
Stăteam ca de obicei pe internet și aveam și Yahoo! Messenger-ul deschis. Am avut o mica problemă cu internetul dar după maxim 10 minute imi mergea din nou. Am încercat să intru pe messenger dar mi-a apărut acea fereastră care apare de obicei cand scrii greșit ID-ul sau parola. Am încercat de mai multe ori sa scriu ID-ul și parola dar fără nici un efect. Apoi, am încercat să schimb parola, dar dupa ce scriam ID-ul si codul de siguranță îmi scria acolo că acel ID nu poate fii găsit in baza de date/ NU EXISTĂ! Chiar nu înțeleg cum se poate întâmpla așa ceva. Ce pot face să îmi recuperez adresa de Yahoo! Messenger?

Pls help, dau fundiță.

Răspuns Câştigător
| vartolome1 a răspuns:

Este posibil sa fie doar o eroare a serverului lor. Incearca maine!

1 răspuns:
| drogh a răspuns:

Nu te îngrijora. Dă un restart şi apoi aşteaptă. Dacă vezi că nu s-a modificat nimic, atunci trebuie să ai răbdare. Este o problemă.