| George455 a întrebat:

Am o problemă mare si sper ca ma puteti ajuta! Deasemenea sper ca nu va deranjează o mica naraţiune. Când încerc să accesez orice site, de pe orice browser nu pot. Dar când accesez o pagină in html salvată pe calculatorul meu browser-ul ma conectează la ea! Am tras concluzia ca nu îmi acceseaza paginile de pe alte servere, decat cel local. Am verificat conexiunea la internet şi este foarte bună, deoarece l-am testat cu anumite programe care folosesc internetul. Ce-as putea să fac?
P.S. Scriu de pe telefon acum.

Răspuns Câştigător
| Nik030501 a răspuns:

1. Schimba browserul (Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox)
2. Instaleaza toate folositoare si importante plugin-urile pentru un browser ( Adblock, WOT, uBlock, (History Eraser) etc )
3. Daca ai schimbat si browserul si tot nu functioneaza, du-te in setari si uita-te pe-acolo sa fie totul in regula daca e ceva ciudat, incearca sa schimbi, dar oricum, schimba browser-ul, daca ai zis ca ai folosit alte programe care foloste internet-ul si internet-ul functioneaza atunci cred ca e logic, ca e din vina browser-ului.

1 răspuns:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, nu e bagat firul de internet bine in calculator. Stiu bine ce zic, si mie imi facea la fel, chiar daca testele spun ca ai viteza, ele nu iti detecteaza decat viteza.