| patrik128 a întrebat:

Am o problema, mi-am instalat windows 10 pe 32 bit pe un laptop care are 2 gb ram si procesorul Intel centrino 1.6 ghz... totul mergea bine pana cand ssd-ul[160 gb] a inceput sa faca figuri nu mai megea cateva secunde si dupa aceea mergea (laptopul nu se inchidea)...credeti ca ar trebui sa cumpar unul mai bun? care ruleaza mai repede?

Răspuns Câştigător
| albonifiras06 a răspuns:

Poate că s-a ars, era ușor, componentele sunt destul de slabe. Îți recomand cele de la Samsung. Poate că o să plătești mai mult, dar sunt super-rapide și te țin mult, căci sunt de calitate. Totuși, cel mai bine ar fi să-l duci la reparat, deoarece ei îți pot da mai multe informații și un diagnostic cât se poate de corect.