| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Mi-am pus parola pentru blocarea ecranului la un samsung galaxy mini si am uitat-o. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci la magazin de unde ai luat mobilul sa til faca sau ei il vor trimite la fabricant daca mai e in garantie.

| seen a răspuns:

Te indrepti catre un service ai spui angajatului ca vrei o resetare de soft

Ps next time pune parola pe foldere (uiti parola ati ei adio de la ce e in folder atat)

| Sophie94 a răspuns (pentru seen):

Si o sa pot salva ceva de pe telefon? Cat m-ar costa un resoft?

| seen a răspuns (pentru Sophie94):

Resoftarea pentru galaxy mini in jur de 50 100 lei pirzi absolut tot ce ai pe telefon inclusiv agendamemoratain telefon Ps practic ati cumperi alt telefon

| seen a răspuns (pentru seen):

Inclusiv agenda memorata in telefon *