| ZBDARIA0509 a întrebat:

Buna,TPU.Am o problema.Stickul USB are un folder ce ma duce in Magazin, iar eu nu reusesc sa sterg folderul.Cand intru pe acel folder si dau pe Magazin ma duce la ceva jocuri.Ce pot sa fac sa sterg folderul? Stickul trebuie sa fie neaparat gol.

URGENT! Am nevoie de stick pentru maine

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Poti sa formatezi sticul! Bagi stick-ul in pc si dai click dreapta pe partitia stick-ului si dai apoi pe,, Format,, si dai,, Start,,. Astepti pana se incarca si pana iti arata Finish sau terminat. Odata formatat stick-ul va fi ca gol golut. Formatare inseamna stergere definitiva si fortata a tot ce inseamna fisiere si alte prostii ce tin spatiul stick-ului/partitiei ocupat.

Sper ca te-am ajutat!

| ZBDARIA0509 explică (pentru Surtulecs):

Multumesc mult! Nu am stiut!

| Surtulecs a răspuns (pentru ZBDARIA0509):

Placerea a fost de partea mea! Sa imi dai un mesaj cand ai finalizat si daca ti-a mers treaba.

3 răspunsuri:
| Daniel_Marius_1991_EMFT a răspuns:

Ca sa stergi tot de pe stick:nu intri in el din my computer dai clic dreapta apoi format si bifezi quic format si dai start si gata e curat