| Mishelle173 a întrebat:

Buna TPU am o problema telefonul meu Nokia lumia 520 nu se mai incarca s-a descarcat complet si l-am pus la incarcat arata ca se incarca se stinge si se aprinde dar a stat la incarcat citeva ore si tot nu se aprinde nu stiu ce sa fac ajutati-ma

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Probabil e de la incarcator, da rnu e sigur. Daca e nou, mergi la magazin cu el.

| Liiiax99 a răspuns:

Cumpara-ti alt incarcator, s-ar putea ca cel pe care il ai sa se fi stricat la priza...

| Mineツ a răspuns:

Se poate si ce zice EM2NELL da eu cred ca e de vina bateria telefonului, daca da cumparati alta daca e de vina incarcatorul cumparati altul sau mutal in alta priza, poate asa merge si ai grija se se fixeze bine in telefon si priza, BFT tongue

| Mishelle173 explică (pentru Mineツ):

Nu cred deoarece el se aprinde si se face monitorul albastru unde trebuia sa scrie windows phone dar acum nu scrie si nu se aprinde pina la capat

| Florea_Viorel_1993 a răspuns (pentru Mishelle173):

Asa am patit si eu acum cateva minute straight face spune-mi si mie cum ai rezolvat te rog

| Lungu_David_1998 a răspuns (pentru Florea_Viorel_1993):

La fel am patit si eusad
I-am facut actualizarile si apoi nu se mai aprinde, scrie Nokia si o ia mereu de la capat.
Cine ma poate ajuta dau funda PLS

| AlinaAlbiNuTza a răspuns:

Salut, Eu am acum aceasta problema. Poti sa-mi spui te rog, daca ai rezolvat problema, si cum? Multumesc!

| Marius_Mocanu_1995 a răspuns (pentru AlinaAlbiNuTza):

Ai rezolvat problema?

| Instal_Miti_1984 a răspuns (pentru Marius_Mocanu_1995):

Probabil ca e ceva problema de serie ca si eu o am acum! dar tind sa cred ca e bateria ca sta si pe cablu de date si tot nu se incarca si mai rau de atat,,, s-a incarcat pana la 35%,,, apoi dupa o repornire era doar 3,,, apoi5,,, apoi 8%

| madafucker a răspuns:

Ai rezolvat problema?