| goodofwar09 a întrebat:

Buna TPU am o problema. Volumul este la maxim iar in boxe nu se aude nimic ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| DiannaaMiha a răspuns:

Vezi in spate la unitate ca sunt niste nufe colorate asa este? le bagi pe culori si gata ar trebui sa mearga daca nu merge va trebui sa le instalezi in Pc dar cred ca sunt deja instalate

16 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Poate nu fac boxele contact... încearcă să miști de mufă.

| Iulian03 a răspuns:

Control Panel---------->Cauta acolo in dreptunghiul ala mic din dreapta Sound------->Change system sounds---------->Playback------->si vezi daca e Speekers bifat sau daca nu e inseamna ca nu e buna placa de sunet.

| goodofwar09 explică (pentru Iulian03):

Da ma dar pana acuma a mers.

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Sunt bagate in priza? laughing

| DiannaaMiha a răspuns:

Mai intai scoate mufele boxelor din PC si apasa cu degetul pe varful acesteia daca scot un barr-it atunci boxele nu au nimic si inseamna ca este de vina placa de sunet

| goodofwar09 explică (pentru DiannaaMiha):

Mufa era scoasa si dinaia nu mergea=]]]]]]]

| goodofwar09 explică (pentru DiannaaMiha):

Acum in ce loc sa bag mufele?

| DiannaaMiha a răspuns (pentru goodofwar09):

Ai calculator sau laptop?

| goodofwar09 explică (pentru DiannaaMiha):

Calculator

| DiannaaMiha a răspuns (pentru DiannaaMiha):

Merge?

| goodofwar09 explică (pentru DiannaaMiha):

Mersi:*

| DiannaaMiha a răspuns (pentru goodofwar09):

Npc happy

| DiannaaMiha a răspuns (pentru goodofwar09):

Vezi in spate la unitate ca sunt niste nufe colorate asa este? le bagi pe culori si gata ar trebui sa mearga daca nu merge va trebui sa le instalezi in Pc dar cred ca sunt deja instalate

| ɴιcoleтα a răspuns:

Placa de sunet. Vezi daca-ti merge.

| goodofwar09 explică:

Cum verific?

| goodofwar09 explică:

Sunt cum sa nu fie.

| MacklemoreTheBest a răspuns:

Misca de mufa. Poate nu fac contact.