| Somberヅ a întrebat:

Bună TPU, am o problemă! vreau să filmez pentru youtube, şi folosesc Bandicam, doar că, atunci când filmez, mă aud doar eu vorbind, nu şi prietenii mei de pe skype. Cum pot face să ne auzim toţi în acelaşi videoclip, folosind Bandicam (fără fraps sau action mirlis, şi fără OBS, niciunul nu merg) mulţumesc OFER FUNDĂĂ

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Poate ca ai selectata casuta aia sa se inregistreze doar sunetele pe care le aude microfonul trebuie sa mai fie alta casuta care sa iti permita sa inregistreze toate sunetele redate.

| Somberヅ explică (pentru Bobby711):

Nu e nicio căsuţă de bifat în Bandicam, sau poate nu o văd eu,
încearcă să il downloadezi şi o să vezi că nu e

| Bobby711 a răspuns (pentru Somberヅ):

E in optiuni pe undeva nu stiu cum sa iti explic altfel trebuie sa fie ceva de genul record windows all sounds te auzi numai tu pentru ai doar pe mic daca gasesti vezi ce faci ca dupa poate ii vei auzii doar pe ei