| mihaellush a întrebat:

Am o problmema cu placa video.Am schimbat-o cu o placa video mai noua. Apoi placa video cea noua a trebuit sa o dau inapoi de la cline am primit-o, Si am pus-o inapoi pe cea veche care acum nu mai merge. Aprind caluclatorul, apare de 2 ori aia ca se incarca windowsul si apoi Puf, Nimic.Ecranul se face negru dar windows-ul merge in continuare, se aude sunetul tot dar imaginea nu....Va rog chiar nu stiu ce sa ii mai fac. Apreciez orice mic ajutor.Va multumesc.

1 răspuns:
| BLKZ a răspuns:

Pe placa de baza ai o baterie. Scoate-o si tine-o vreo 10-15 secunde, dupa o pui la loc.