| delonia a întrebat:

Am o tableta Allview alldro 2 speed duo care s-a cam stricat in sensul ca bateria arata mereu plina si cand vreau sa dezinstalez o aplicatie apas pe dezinstalare si deodata apare imaginea de la inceput ca si cum s-ar deschide. Tableta am cumparat-o de la Flanco. Mi se acorda garantie pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai probabil trebuie resoftata sau upgradat android-ul. Daca vrei sa-i faci un hard reset( pierzi aplicatiile) poti incerca asa:
https://www.youtube.com/watch?v=PT2CwF_GW0A
Ai garantie sigur, arata-le ce se intampla.

| delonia explică (pentru CM7YRE):

Am dus-o pana la urma la magazin si au trimis-o la Bucuresti. Dureaza 2 sapt dar sper sa-i faca ceva.

1 răspuns: