| Steff7100 a întrebat:

BUNA TPU! am o tableta Allview speed city si in seara asta am instalat aplicatia pou (joc) m-am jucat putin iar apoi s-a blocat si nu mergea sa fac nimic [nici butoanele oprit/pornit sau acasa nu actonau] apoi am lasat-o putin si am apasat pe butonul pornit/oprit si imi apare acel ecran principal de unde se deblocheaza dar cand ating ecranul nu se intampla nimic. e ca si cum ar fi blocat touch`up sad nu stiu ce sa fac.
tableta este a tatei si se intoarce acasa cam in 3 zile. nu as vrea sa ma cert cu parintii mei si nici sa afle sad
va rog ajutati-ma.
s-a mai intamplat cuiva?

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Nu are un buton de reset ceva?
Daca zici ca s-a blocat si nu merg butoanele atunci nu ai ce sa-i faci.Astepti.
Daca totusi in 3 zile nu porneste scoate cardul din ea si pune la loc
problema de tablete romanesti

| Steff7100 explică (pentru Gabi05):

Am gasit butonul de reset. s-a inchis apoi am pornit-o si acum functioneaza :d multumesc de sfat

3 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Off,este de la android.
Nu a suporatat android'ul versiunea de POU.
Fugi repede la un service sa ii faci un update, ca nu ii dai de cap!
Te costa 30 leihappy

| Vancea_Vivien_1998 a răspuns:

Da si mie mi se intampla adesea si cand se deblocheaza ma joc putin apoi se blocheaza din nou