| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta de pe care m-am conectat la google +. si stiti,cand faceti poze,si cele care le stergi dar si cele ramase se duc automat in contul google +. eu le stergeam din google +. si ultimele poze facute nu le-am mai sters din google +. in fine. Acum mi-am luat un S II si cand m-am conectat la google si facebook,mi-au aparut toate pozele in galerie! acum,vreau sa le sterg pe cele de la google... dar nu pot! nu ma lasa! va rog, daca stiti cum sa fac, explicati-mi ce sa fac! *scuzati categoria happy *

1 răspuns:
| Sekn_Atbut_1994 a răspuns:

Nu e o proble trebuie sa le faci invizibil petru prieteni..deci blochezi albumul cu poze din google+ ca sa nu le vada toti prietenii si peurma poti sa le stergi