| Maria9931 a întrebat:

Am o tabletă Huawei și de când am resetat-o la setările din fabrică nu mai merge cardul de memorie...nu am nimic pe el si am si incercat sa il formatez, dar tot asa imi spune: ca nu am spatiu de stocare pe card. Am resetat din nou tableta dar t asa merge. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Incearca sa conectezi cardul la alt dispozitiv si sa-l formatezi acolo.
Daca nici asa nu vrea inseamna ca-i mort si singura solutie e unul nou.
Dar totusi, de ce nu ai scos cardul din tableta inainte sa o formatezi?

| Maria9931 explică (pentru adytzoi):

Nu stiu...o sa incerc oricum multumesc.