| iulain13 a întrebat:

Bună TPU am o tableta la care conectez mouse și tastatura pc-ului prin cablu ONG și tot trebuie sa scot ba tastatura ba mous-ul. Eista adaptor în care sa îl bag în cablul ora și sa aibă 2 iesiri? Sau mai multe?. Dacă da dați-mi vă rog un link de unde îl pot cumpara! happy

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu cred ca exista, dar iti poti cumpara o tastatura si un mouse pe bluetooth si ai rezolvat.

| Danişor a răspuns:

Nu exista asa ceva! cumparati un mouse si o tastura prin bluetooth si gata!

| KyLerMzQ a răspuns:

Nu exista.

| KyLerMzQ a răspuns:

Mai bine cumpara o tastatura ca la laptop si cu chestia deia cu care poti muta sageata.