| Kathy21 a întrebat:

Am o tableta Samsung tab3 si de vreo 3 zile numai pot sa descarc sau sa actualizez aplicatii din google play. Scrie ca se descarca un sfert de ora iar apoi nu poate fi descarcat din cauza unei erori 923. Am resetat tableta si tot nu merge! Am acelasi cont de google si pe telefon iar acolo merge sa aktualizez sau sa descarc aplicatii. Am cautat si pe internet dar nimic nu merge voi sunteti ultima speranta va rog ajutatima! Normal ca o sa dau si funda!

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Settings > Application Manager > Google Play Store > Clear Cache & Data dupa care dai un restart

| Sheldon a răspuns:

Incearca asa
intra la Settings > Apps > Running>
si cauti google play store si dai stop application (ceva de genu) dupa care
Settings > Apps > All > Google Play Store > Clear data and Clear cache

| DanielCC a răspuns:

Poți încerca metoda din video https://m.youtube.com/watch?v=9CsA_pzX_fc. Este fără perderi de date.