| Pepyo a întrebat:

AM o tastatura Segotep si care are lumini si lumineaza si are un buton special pe care aprind si sting luminile vreau sa stiu daca exista un softwer sau ceva de pe care sa pot schimba culorile (daca se poate ) PS

2 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Nu cred ca e posibil. Daca aveai led-uri multicolore iti spunea in manualul de instructiuni de unde sa iei softul.

| Ironwin a răspuns:

Nu exista soft pentru asa ceva, tastaturile care au mai multe culori, au si un buton de unde alegi culoarea.