| Mogiojojo a întrebat:

Am pierdut o tasta de la laptop (litera A). Cam cat ar costa una si unde pot sa gasesc? Am un laptop Asus.

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă la un Service laptopuri/PC-uri. Cred că ei îți vor oferi tasta care îți lipsește. Ar fi bine să iei și laptopul cu tine.

| Wr3nch a răspuns:

Nu se vand taste la bucata, doar daca ai mare noroc sa gasesti de la un lapt0op compatibil la ceva service. In rest se schimba blocul de taste in intregime.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Salut.
Roagă-ți un prieten să-ți dea una (nu o palmă, o tastă, să fie clarwinking ) și/sau schimbă complet tastatura.
Și eu aveam un laptop la care-mi pierdusem mai multe taste și mi-am schimbat-o pe toată.
Hai, noroc!

| Mogiojojo explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Cum dracu sa schimb toata tastatura pentru o singura tasta care se poate cumpara? Tu gandesti?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Mogiojojo):

Mor de somn sad
Atunci, dacă nu-ți convine, caut-o! tongue
Sau fur-o de la ăla mai nesimțit dintre vecini, prieteni, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la service sau dezmembrări

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Pune ceva acolo unde era tasta.Ca e un buton mic. Tasta e doar ca un ajutor sa stii ce indica.