| Miru_5458 a întrebat:

Buna TPUwinking

Am primit un telefon Nokia 2730, pachetul continand si handsfree.
Cand am incercat sa conectez handsfree-ul la telefon, mi-a aparut mesajul " Accesoriu neagreat".
Ce trebuie sa fac sa functioneze?

Funda

Răspuns Câştigător
| ediedi2009 a răspuns:

Nokia 2730 are aceasta problema deoarece antena care transmite semnale bluetooth este indreptata catre pamant deocamdata nu se poate face nimic. Crede-ma am avut si eu cu aceeiasi problema si am mers la service sa vad ce are si ei mi-au zis chestia asta

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Nokia 2730 are jack de 3. 5mm. Incearca niste casti audio si vezi daca pe alea le accepta. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa bagi parola... daaaa

| Miru_5458 explică:

@virusake Am casti cu jack de 3. 5mmwinking pe alea le-am pus.