| HighByTheBeach a întrebat:

Am probleme cu tableta mea Ainol Novo Advanced Mini 7. Sunt constienta ca tableta nu e chiar dintre cele mai bune, insa cand am cumparat-o nu aveam de unde sa stiu, iar consultanta mi-a recomandat-o in toate modurile posibile.
Deci sa trecem la problema. Nu m-am folosit de ea cam aproximativ 1 luna, pentru ca aveam un program foarte incarcat. Ieri cand am incercat sa o aprind, nu vroia absolut deloc. Am pus-o la incarcat cam pana azi, cu gandul ca e descarcata. Cand am incercat sa o aprind iar, nici un semn.
A, de fapt am mai aprins-o odata, aveam nevoie de ceva la scoala. S-a aprins, bine mersi. Insa dupa ce i-am scos blocajul ala de la ecran a inceput sa mearga greu, dupa care eu am stins-o definitiv, pana ieri.
Deci, ceva ajutor? Ce problema ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| iAMVi a răspuns:

Reprezentanta e platita sa prezinte si un rahat ca fiind perfect, las-o la incarcat cateva ore, dup-aia tine apasat pe putonul de oprire/pornire 1/2 min, sau scoate bateria, bag-o la loc la incarcat si incearca s-o aprinzi, daca nici asa nu merge trebuie dusa la garantie.
Si data viitoare cand vrei sa cumperi ceva, cauta parerile altora despre acel produs, daca nu gasesti pareri in romana, cauți in engleza, degeaba te iei dupa niste angajati platiti sa promoveze calitatile unui produs si defectele sa le ascunda.
Stiu cum e sa-ti iei teapa ca si eu mi-am luat...

| HighByTheBeach explică (pentru iAMVi):

Am incercat deja tot ce-ai spus, Cred ca ramane doar sa o duc la garantie! Multumesc de raspuns.

| iAMVi a răspuns (pentru HighByTheBeach):

Asta e, îmi pare sincer rău, data viitoare să nu mai fii atât de naiv, trebuie sa asculți părerile unor oameni obișnuiți la adresa unui produs pentru că aia spun ce au pe suflet.

| HighByTheBeach explică (pentru iAMVi):

De fapt naiva* happy Da. O sa stiu pentru viitor.

| iAMVi a răspuns (pentru HighByTheBeach):

Nicole Cherry-fata naivă big grin

7 răspunsuri:
| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Opreste-o cu totul apoi reporneste-o.

| HighByTheBeach explică (pentru Bianca_Bia_2000):

Cum sa o opresc cu totul daca ea deja e oprita complet. Nu se aprinde deloc si nu o pot reporni...