| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Am reinstalat windowsul pe laptop si am instalat toate softurile.
Dar dupa ce pornesc laptopul in maxim 30min-1 ora se stinge si este foarte fierbinte
Nu am mai avut probleme de genu si nu cred ca este de la cooler pentru ca este nou face fite numai de cand am reinstalat win ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Pasta termoconductoare de pe procesor e dusa folosesti pasta arctic silver si merge ok

| Mwha a răspuns:

Este o problema mica. Face asta poate pentru ca intri prea mult pe el sau ii dai sa citeasca prea multe fisiere. Solutia : iti sugerez sa ii scoti acea usa care duce la : microprocesor, memoria interna etc. Daca se agraveaza cheama un specialist.

| laptopnews a răspuns:

Mergi la un service autorizat! Succes! http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop