| Caricaturistafaralimite a întrebat:

Am revenit cu un subiect
Aplicatie Quick.
Am descoperit recent aplicatie Quick pentru creare video. I-am facut proba si chiar imi place cum a iesit. Asta va fi noul meu proiect pe viitor pe mobil. Intrebarea mea este: Cine a mai folosit Quick pana acum si cat de multumiti ati fost sau inca sunteti de realizarea primul videoclip cu Aplicatia Quick?

Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Ai făcut o alegere foarte bună. Se lucrează foarte uşor cu această aplicaţie. Spor la editări.

2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Da-me link-uri sa vedem si noi ce ti-a iesit pentru ca un adevarat artist nu spune nicidata despre el ca i-a placut proipria sa creatie
ci o aduce in fata publicului car esa fie adevaratul judecator

spre a primi aplauzele unei maine de oameni care stau in picioare si se bucura de deosebita capodopera

Oamenii car enu te cunosc care a lor este evaluarea
a oamenilor care pot sa te huiduie sa arunce cu rosii sa spuna s apleci de pe scena

sau aceiasi oameni pot sa se bucure sa strige exteziati BIS BIS BIS sa urle frenetic te iubim si sa se lupte cu jandarmii sa ajunga la tine si nu pentru a te omora ci pentru a te pupa iubi si strange in brate pentru fericirea pe care ai reusit sa aduci in viata lor

| Caricaturistafaralimite explică (pentru zilog):

Ce cuvinte frumoase mersi?