| Ateistu a întrebat:

Buna TPU
Am Samsung galaxy s4 si am descoperit aplicatia WatchOn
Aceasta aplicatie este o telecomanda universala
Am mers astazi in supermarket la televizoare si am inceput sa-l configurez cu LG tv
Si a mers.
De ce tv.ul meu nu merge? Nu gaseste marca
Aceasta aplicatie este folositoare numai pentru televizoare smart?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da,merge doar pe smart tv uri

Răspuns utilizator avertizat
| Futhakari a răspuns:

Buna si eu am un s4 si as vrea sa stiu cum se foloseste watchon nu am smart tv

Răspuns utilizator avertizat
| Futhakari a răspuns (pentru Ateistu):

Aha am incercat sa vad la ameu daca mere Marca e Hyundai si nu se conecteaza nu primesc nici un cod de configurare.

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Da aceasta aplicatie este disponibila doar pentru smart TV. Din pacate sad

Funda? big grin

Răspuns utilizator avertizat