| cristidodo a întrebat:

Am samsung s5230 Star si ma intrebam daca pot baga pe al sistemul de operare Android?

Răspuns Câştigător
| Mik3 a răspuns:

Cauta pe google raspunsul, sau sunai pe cei de la Samsung Romania sau la reteaua de telefonie la care esti abonat.

2 răspunsuri:
| danyskete a răspuns:

Nu, nu poti. Asta din cauza lipsei procesorului, etc. Tot ce poti este sa instalezi teme cu Android, Windows, iOS.

| Mistery98 a răspuns:

Nu poti sati bagi sistemul de operare Androind deoarece acest telefon nu suporta Android eu am un LGP500 Optimus One si eu am sistemul de operare Android 2.3.3 sorry