| Zoou a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Cand intru pe facebook imi scriu mess-ul apoi parola si cand dau sa ma conectez imi apare asta :

Please Verify Your Information
Your account has been locked because we need to verify your information. Please complete the following steps within 14 days to regain access to your account. Please keep in mind that you won’t be able to log into your account without completing these steps.
Full Name

Data naşterii
Adaugă anul

Before we can help, we need you to send us a copy or scan of your ID. Your ID must clearly show your:
 Full name
 Birthday
 Photo
Types of ID we can accept include your:
Driver's license
Passport
Birth certificate
High school ID card
Notarized statement confirming date of birth
Any government-issued ID
Please cover up any personal information we don't need to verify your identity (ex: address, license number).
To learn more about why we require a copy of your ID and what types of ID we'll accept, review our ID policy.
Upload Your ID

Deci nu stiu ce sa mai fac. Va rog sa ma ajutati rapid. Nu vreau sa imi fac alt cont pentru ca pe contul ala erau anumite chestii care imi trebuie.
Va rog!

Răspuns Câştigător
| Irinelp a răspuns:

Salut asta apare cand ai ales sa iti stergi contul pentru ca contul dureaza 14 zile sa se stearga iar daca timp de 14 zile tu incerci sa te reconectezi pentru ca te-ai razgandit si nu vrei sa il mai stergi, stergerea se anuleaza dar ca sa te poti conecta din nou dupa tentativa de stergere iti cer mai multe informati despre cont ca sa vada sigur ca esti tu nu alt cineva.

| Zoou explică (pentru Irinelp):

Si daca completez informatiile si tot nu merge? Si nu imi amintesc sa fi incercat sa sterg contul... dar totusi multumesc raspunsul tau a fost cel mai bu. laughing

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai fa ce spune acolo, noi ce sa-ti facem...

| ivanhoe a răspuns:

Ori ti-ai uitat parola ori iti mai cunoaste cineva parola si ti-a schimbat-o. Acolo iti cam da mura-n gura ceea ce trebuie sa faci. Dar ce sa-i faci, e cam grea engleza asta, 'tu-i mama ei...Foloseste "google traducere", poate ti-e de folos.

| Zoou explică (pentru ivanhoe):

Aici nu e vorba de engleza, am completat toate campurile, apoi am trimis dar tot nu merge. De cate ori intru imi apare asta.
Nu sunt proasta ca doar le-am completat ( nu e problema engleza), problema e ca tot nu merge.

| Michilici_Michaela_2000 a răspuns:

Ti s-a blocat contul si trebuie informatii personale pentru al debloca... posibil sati fi spart cineva parola si sa vrea cumva ceva cu datele tale incearca sa iei o alta parola prin email.