| brokenangel11 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. De cateva zile am intrat pe facebook din telefon,iar o prietena de a mea mi-a spus ca de fiecare data cand ies imi apare un telefon la chat,chiar daca intru si pe laptop.stie cineva cum pot face in asa fel incat sa nu imi mai apara telefonul acela la chat? Prima data am crezut ca este din cauza chatului dupa telefon

Răspuns Câştigător
| Chhrisu a răspuns:

Am avut si eu problema asta si inca cativa prieteni inca o au.Sincer trebuie ca inainte sa opresti internetul sa dai log out de pe facebook(butonul din mijloc al telefonului in cazul meu).Si gata. Funda?

| brokenangel11 explică (pentru Chhrisu):

Asa am facut am dat log out ca prima data am descarcat aplicatia facebook din android market, iar apoi am intrat pe facebook dupa internet (tot dupa telefon daca ma intelegi ce vreau sa zic) si tot nu dispare. nu stiu ce sa mai fac ca ma scoate din minti

1 răspuns: