| euzictutaci a întrebat:

Am si eu nevoie de un raspuns la intrebarea urm happy. Mentionez: fundita + voturiwinking kiss!

Deci, intr-o zi neavand ce face am sters Internet Explore laughing; si acum daca dau clik pe un link sau cv mi se deschide in internet explore dar zice "The browser have chanced" si se inchide. Si nu stiu ce sa fac ca sa funcioneze Internet Explore ptc chiar
daca il deschid si vreau sa scriu cv pe net (pe acest browser) tot se inchide straight face si am nevoie de broweserul asta pentru ceva happy! Deci. ce as putea face? thinking

5 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Instaleaza-l din nou de aici: http://www.softpedia.com/get/Internet/Browsers/Internet-Explorer-8.shtml
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare poti sa tragi un ochi si aici: http://www.tutorialepc.ro

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Depinde ce Windows ai.

| Liviucu a răspuns:

Contacteaza-ma pe privat si te rezolv eu. PS: Sa ai TeamViewer instalat.

| N1m3n1 a răspuns:

L-ai sters s-au l-ai dezinstalat?
Daca ai si alte browsere instalate downloadeazal iar.

| N1m3n1 a răspuns:

Daca ai alt browser instalat downloadeazal din nou.