| Ionii1911 a întrebat:

Am o tableta Mediacom 960i, Model : M-MP960i, Versiune Android : 4.0.3, Versiunea benzii de baza : SmartPad V1.3 si nu ii citeste cardul si din aceasta cauza nu merge si camera... Stie cineva ce i-as putea face ca sa mearga? Va rog e urgent. Ajutati-ma crying

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Nu merg de când ai cumpătat tableta? Încearcă să-i faci o resetare generală sau restaurare la setările din fabrică.

| Ionii1911 explică (pentru AdiSR):

Multi mi-au zis ca trebuie schimbat softul sad

| AdiSR a răspuns (pentru Ionii1911):

Posibil, dar ai încercat să faci ceea ce ţi-am zis mai sus?happy ( O resetare care o faci tu personal din meniul tabletei) Poate nu ajungi la resoftare.

| Ionii1911 explică (pentru AdiSR):

Am facut o resetare. si degeaba. am dus-o la un service acum. sper sa o faca.